תנאי הזמנה וביטול

לקוחות יקרים,

דף מידע זה יסייע עבורכם להבין מספר דברים בקשר להתנהלות מול סוכנות "בן טורס" תאילנד, תנאי הזמנה וביטול.

אנא קרא מסמך זה בקפידה ועיון רב!

האמת לגבי ההתחייבות למחיר הזול ביותר

ישנן הרבה סוכנויות אשר מתחייבות לתת את המחיר הנמוך ביותר למלונות בתאילנד בזכות "התחייבות" כזו או אחרת מבית המלון, האמת היא שהסוכנויות פשוט קונות חדרים מראש במחירים מוזלים ואז יכולות להציע את החדרים במלונות אלו במחיר מוזל, המחיר הזה תקף רק למלונות בהם קנו חדרים מראש ולא לכלל המלונות בתאילנד.

מכאן, שבעצם אף סוכנות אינה יכולה להתחייב למחיר הזול ביותר עבור כל המלונות בתאילנד באופן חד משמעי.

סוכנות אשר מתחייבת למחיר הזול ביותר לכל המלונות בתאילנד מטעה את כלל הציבור ולכן תמיד חייב לערוך השוואות ולבדוק ביסודיות לפני ביצוע עסקה ומתן תשלום.

ברוב בתי המלון, מחיר חוזי הסוכנויות מול המלונות הינו שווה והשוני בהצעת המחיר ללקוח תלוי בעמלה אותה מעוניינת הסוכנות לגבות, אך אצלנו ב"בן טורס" תאילנד איננו גובים עמלה אלא מקבלים את העמלה ישירות מבית המלון בעת ביצוע ההזמנה והתשלום.

אנו ב"בן טורס" תאילנד יכולים להתחייב לכך שתקבלו שירות אישי ואכפתי מנציגינו שהוכשרו לכך. 

חשוב להבהיר!

כל הצעות המחיר למלונות כוללות ארוחת בוקר בהתאם לסוג החדר המוזמן ואינן כוללת אפשרות ביטול בחינם או בכלל, אלא אם כן צוין אחרת.

הצעות מחיר

לאחר פניית הלקוח למשרדינו, אנו קודם כל יוצרים קשר על מנת להכיר את הלקוח ולהבין את צרכיו, על ידי היכרות אישית עם לקוחותינו אנו יודעים להתאים להם את המסלול, המלונות והאטרקציות אשר יתאימו להם.

לאחר הבנת צרכי הלקוח ואופי הטיול אנו נכין הצעת מחיר הכוללת את קווי המסלול הכלליים, המלונות המתאימים לאופי ולתקציב הלקוחות, טיסות הפנים, המעבורות והמוניות הנדרשות בין כל המקומות וכן האטרקציות, הטיולים, אתרי הנופש והפעילויות הזמינות בכל מקום, גם אלו אשר לא ניתנות לרכישה דרך משרדינו.

לאחר שנבחרו המלונות והשירותים השונים אשר הלקוח מעוניין לרכוש, הנציג יתחיל בבדיקת זמינויות במלונות, טיסות והאטרקציות שאותם בחר הלקוח להזמין ויבצע את ההזמנה עפ"י הסעיף הבא.

יש לציין שהמחירים הניתנים ע"י הסוכנים תקפים ליום ההצעה בלבד (עד השעה 17:00 שעון תאילנד) וביום ההזמנה ישנו צורך לבדוק את המחירים שנית במידה וקיים שינוי. חשוב לזכור- מחירי הטיסות יכולים להשתנות תוך שניות עפ"י הביקוש בעוד שמחירי המלונות כמעט לא משתנים אלא אם כן סוג החדר שאותו בחר הלקוח להזמין כבר לא זמין ואז תהיה אפשרות להזמין חדר בדרגה גבוהה יותר.

מדיניות התשלום

התשלום עבור השירותים הנרכשים יהיה באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי (כרטיס בעל 16 ספרות).

בתאילנד מכבדים כרטיסי ויזה ומסטרכארד אך לא מכבדים אמריקן אקספרס ודיינרס.

ביצוע העסקה הינו בתאילנד ולכן  חיוב העסקה נעשה בבאט תאילנדי.

על סכום העסקה הכולל מתווסף חיוב אשראי בסך 3.5% אשר מועבר לבנק המקומי עבור שירותי הסליקה כפי שנהוג בכל בתי העסק בתאילנד.

ההמרה לשקלים מתבצעת ע"י חברת האשראי כך שיש לוודא מול חברת האשראי שקיימת מסגרת לביצוע עסקאות חו"ל.

תשלומים- במידה ותרצו לפרוס את העסקה לתשלומים, תוכלו לעשות זו מול חברת האשראי לאחר ביצוע העסקה. אם החלטתם שאתם רוצים לחלק את העסקה לתשלומים, אנחנו ממצליצים ליצור קשר עם חברת האשראי קודם ביצוע העסקה.

לחברות אשראי שונות ישנן עמלות וריביות שונות לחלוקה לתשלומים ועל הלקוח לברר את עלות הפריסה לתשלומים ותנאי התשלום באופן עצמאי מול חברת האשראי.

במידה ואין ברשותכם כרטיס אשראי בינלאומי אנא הודיעו על כך לנציגנו ונמצא פתרון ע"י תשלום במזומן לאחד מנציגנו בארץ או ע"י הפקדה בנקאית לחשבון החברה בתאילנד.

במידה וביצוע התשלום ייעשה בהפקדה בנקאית על סכום העסקה יתווספו עמלות ההעברה וההמרה.

חשוב להדגיש, אין סוכנות "בן טורס" תאילנד אחראית לכל חיוב נוסף מצד חברת האשראי, כגון עמלות חוץ בנקאיות כאלו ואחרות , עמלות הבנק או חברת האשראי ו/או עמלות המרות מטבע. הלקוח יחוייב דרך בן "טורס" תאילנד אך ורק בסכום שנקבע והוסכם בעת ביצוע העסקה אחרי אישור הלקוח על ביצוע העסקה בסכום הנקוב.

אחריות משרדינו לשירותים השונים

לאחר קבלת הצעת המחיר ולפני מתן התשלום מצד הלקוח ולאחר הסבר הנציג על מפרט החדרים, על הלקוח לבדוק ולהתרשם מהמלונות המוצעים באתר האינטרנט של המלון, לקרוא את מפרט החדרים שהוזמנו והשירותים המוצעים ולקבל מידע אודות מתקני המלון.

סוכנות "בן טורס" תאילנד אינה אחראית למצב בו הגעתם לבית המלון ואינכם מרוצים מהחדר, ממתקני המלון, מהשירותים וכו' וכדי למנוע אי נעימות, אנחנו עושים ככל יכולתינו בכדי לתת ללקוחותינו את כל המידע אודות המלון הנבחר ובנוסף גם מציעים להכנס לאתר המלון וללמוד עוד אודות המלון והשירותים המוצעים בו.

סוכנות "בן טורס" תאילנד אינה נושאת באחריות לתקלות, שינויים, אירועים ומאורעות אלו או אחרים אשר קורים במהלך השהייה/הפעילות במלון, טיול, אטרקציה, מעבורת, טיסות פנים וכו' אך יחד עם זאת, תעשה הכל כדי לפתור בעיה קיימת בצמוד לנהלי ומדיניות המלון.

האחריות לכל מאורע הינה באחריות הבלעדית של המלון, ספק הטיול, חברות התעופה, חברות המעבורות.

במידה ואינכם מרוצים מכל שירות אשר נרכש, אנא פנו אלינו ואנו נפנה אל המלון, ספק השירות בבקשת ביטול, שינוי לפי מדיניות השינוי/ביטול אם ישנה כזאת, אשר פורטה בסעיפים הקודמים.

סוכנות "בן טורס" תאילנד אינה נושאת באחריות במידה והיו שינויים כגון איחורים או ביטולים בלוח הזמנים של הטיסות שנרכשו, הן בטיסות הפנים והן בטיסות הבינלאומיות ואינה נושאת באחריות לביטול/שינוי טיסות ע"י חברות התעופה. האחריות על הטיסות הנה של חברת התעופה בלבד!

אנו ממליצים ללקוחותינו לבדוק ולאשר כל שובר או כרטיס טיסה אשר הונפק ע"י משרדינו. לאחר האישור אין משרדינו אחראי לטעויות בשוברים/בכרטיסי טיסה.

חשוב לדעת כי לא תמיד ניתן לשנות כרטיס טיסה (שם, יעד ו/או תאריך). במקרים שניתן, השינוי יגרור חיובים נוספים שיקבעו עפ"י חברת התעופה.

זמני צ'ק אין וצ'ק אאוט במלונות

ברוב בתי המלון בתאילנד, זמן הצ'ק אין הינו 15:00, זמן הצ'ק אאוט הינו 12:00, מלבד בתי המלון בקופיפי בהם זמן הצ'ק אאוט הינו 11:00. מומלץ להתעדכן בכל מלון בזמנים העדכניים במועד הצ'ק אין.

מיטה נוספת בבתי המלון

ברוב בתי המלון בתאילנד המיטה הנוספת בחדר הינה מיטה מתקפלת או מזרון או ספה שכבר קיימת בחדר.

על הלקוח חלה האחריות מול הסוכן, מהי בדיוק המיטה הנוספת אותה מקבלים במלונות אשר הוזמנו בהם חדרים.

ילדים: ילד נחשב כ"ילד" לגבי לינה בבתי המלון עד גיל 12. מגיל 12 ויום הילד נחשב בוגר לכל דבר ועניין.

ברוב בתי המלון בתאילנד ישנה אפשרות לשהייה מרבית של עד 2 מבוגרים ו-2 ילדים עד גיל 12 בלבד.

במידה ואחד מהילדים מעל גיל 12 בעת ההגעה לבית המלון יהיה צורך לפתוח חדר נוסף עבורכם- בתשלום כמובן.

ישנן רשתות בתי מלון המאפשרות שהייה של ילדים עד גיל 16 בחדר עם ההורים, במידה ומעוניינים נא לבקש מידע נוסף מהסוכן המטפל.

בשל תקנות כיבוי האש בתאילנד ישנה אפשרות להוסיף רק מיטה אחת בחדר!

כללי התנהגות בתאילנד

תאילנד אינה ישראל, זו אומרת שהנכם מגיעים למדינה בה ישנם כללי התנהגות ומנהגים שונים וכן מסורות ומנטליות שונות!

אי לכך, תיירים המגיעים לתאילנד, צריכים ומחויבים לכבד את כללי המקום ולגלות הבנה וסובלנות כלפי ההתנהלות של המקומיים.

באיסוף לטיולים, האטרקציות והפעילויות השונות ייתכנו איחורים בזמני האיסוף מחמת איחורים של לקוחות או עיכובים אשר לא תוכננו מראש, אי לכך ישנו חלון זמנים לאיסוף המצוין על השוברים ומעטפותיהם ביחד עם מספר הטלפון של הסוכנות הזמין עבורכם במקרה של איחור באיסוף מעבר לחלון הזמנים הנתון. 

נא לגלות הבנה וסובלנות בעניין!

ביטולי הזמנות

ככל שכבר נכתב בסעיפים הקודמים, כל ההזמנות לבתי המלון הינן ללא אפשרות ביטול בחינם או בכלל, אלא אם כן צוין אחרת בהצעת הנציג ללקוח.

במידה ולקוח יהיה מעוניין לבטל/לשנות הזמנת בית מלון, הוא יפנה לנציג המטפל והנציג יבדוק אופצית שינוי/ביטול במידה וקיימת כזאת. אם קיימת אופציה כזאת, השינוי/ביטול יגרור חיוב נוסף מלבד מחיר המלון ששולם, לפי תנאי כל מלון ומלון.

חשוב לדעת!

אין ביטול/שינוי הזמנה בבתי מלון לאחר הצ'ק אין בשום מקרה- במידה ותהיה אפשרות לשינוי ההזמנה זה יהיה כפוף לתנאי המלון והחזר כספי חלקי/מלא יהיה ניתן לשיקול דעת הנהלת המלון בלבד!

טיולים ואטרקציות

בשונה מהזמנת בתי מלון, פעילויות אשר הוזמנו מראש ניתנים לביטול עד 7 ימי עסקים לפני תאריך היציאה בזיכוי מלא מלבד טיולים ליומיים ומעלה אשר ישנו צורך לבטלם מינימום 14 ימי עסקים לפני מועד היציאה.

במידה וביטול הפעילות יהיה פחות מ-7 או 14 ימי עסקים לפני תאריך היציאה הזיכוי יינתן לפי תנאי ספקי הטיולים.

ביטול פעילות ביום היציאה או אי הגעה לאיסוף הבוקר בזמנים המצוינים על גבי שובר הטיול יגררו חיוב מלא על הטיול!

לא התעוררת לטיול-אין החזר כספי!

במקרים חריגים ובנסיבות מוצדקות תינתן התחשבות וייתכן זיכוי באישור ספק הטיול.

במידה וישנם נסיבות בריאותיות המונעות לבצע פעילויות מסוימות חלה על הלקוח האחריות להודיע על כך לסוכן, במידה ותמנע ההשתתפות בפעילות בשל בעיה רפואית אשר הסוכן לא עודכן לגביה טרם הרכישה יהיה חיוב מלא אלא אם כן יוחלט לשיקולו הבלעדי של הספק להעניק זיכוי כלשהו ללקוח.

ילדים: ברוב האטרקציות והטיולים קיימת הנחת ילדים. לרוב הנחה זו מתייחסת לילדים עד גיל 12 ובחלק מהפעילויות לפי גובה הילד, אבל גיל הילד משתנה אצל כל ספק וספק. 

בחלק קטן מהאטרקציות והפעילויות, הנחת ילדים אינה קיימת ועלות הפעילות לילד זהה לילות הפעילות למבוגר.

במידה וישנם ילדים בפעילות או באטרקציה המוזמנת, נא לבקש את עלות הפעילות לילד מהנציג המטפל.

טיסות פנים/בינלאומיות

סוכנות "בן טורס" תאילנד מציעה ללקוחותיה את מחירי הטיסות הזולים נכון לרגע הבדיקה, במחירי מבצע אשר אינם ניתנים לשינוי או ביטול. במידה והלקוח מעוניין לרכוש כרטיסי טיסה עם אפשרויות שינוי/ביטול חלקיות או מלאות ישנו צורך לציין זו בפני הסוכן בעת הזמנת הטיסות ורכישתן. פער המחירים בכרטיס יהיה בהתאם לתנאי הכרטיס.

במידה ונרכשו טיסות במחירי מבצע מוזלים, לרוב לא ניתן לשנות את זמני ותאריכי הטיסות אך כל מקרה ייבדק לגופו על ידי הנציג המטפל ושינוי/ביטול ההזמנה תהיה כפופה ובאישור חברת התעופה בלבד.

כל כרטיסי הטיסה המונפקים ע"י משרדינו יישלחו ללקוחותינו לאישור פרטי הנוסע, תאריך הטיסה, יעד הטיסה וזמן הטיסה. לאחר אישור הלקוח לא יהיה ניתן לשנות את פרטי הכרטיס. במקרים מסויימים שבהם יהיה ניתן לשנות את פרטי הכרטיס, השינוי יגרור חיובים נוספים.

מחירי ילד: בחברות התעופה, ההגדרה לילד הינה עד גיל 12 פחות יום, מגיל 12 והלאה הילד נחשב כבגיר לעניין התשלום. אין הנחה לילדים במחירי טיסות המבצע.

החזר כספי

במידה והלקוח בחר בכרטיס טיסה גמיש ובמידה והוא יזוכה כספית על רכישה, הזיכוי לא יכלול את עמלת האשראי ששולמה בסך 3.5% וחשבון הזכאי יזוכה בתוך 30-45 ימי עסקים בניכוי עמלות ההעברה וההמרה הנגבים ע"י הבנק או לחילופין במזומן בעת ההגעה למשרדי החברה בפאטיה.

ביטוח בתאילנד

אנו ממליצים בחום לכלל הנוסעים לתאילנד להגיע עם ביטוח בתוקף!

הביטוח אינו רק עבור בעיה רפואית זו אחרת אלא גם עבור מקרה של ביטולי חופשה, ביטולי מלונות, ביטולי טיסות וכדומה.

את הביטוח מומלץ לרכוש כבר עם רכישת כרטיס הטיסה לתאילנד, מהסיבה שאם הלקוח מעוניין לבטל את חופשתו בתאילנד ולא עשה זאת תוך 7 ימים ממועד רכישת כרטיס, לא תהיה לו אפשרות לביטול עם מתן החזר כספי, כפוף לרכישת הפוליסה הרלוונטית.

לבירור פרטים נוספים ניתן לפנות אל סוכן הביטוח האישי או לאחת החברות העוסקות בביטוחים בחו"ל ואפשר גם דרכינו.

נגישות